Если я не зделаю ето за 10 минут я умру Усі текстові задачі треба розв’язувати, використовуючи

рівняння. Задачі, розв’язані арифметичним способом, будуть оцінені в 0 балів. 7) Турист планував щодня проходити 15 км. Проте він проходив на 2 км більше і вже за 2 дні до кінця маршруту йому залишалось 6 км. На скільки днів була запланована подорож?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожахметов Елдар.

Ответ:

На 14 дней

Х - число дней.

17(Х -2) + 6 = 15Х

17Х - 34 + 6 = 15Х

17Х - 28 = 15Х

2Х = 28

Х = 14