Позязя помогите я уже 15 раз ето висилаю не понимаете?! сечас меня убют! Усі текстові задачі

треба розв’язувати, використовуючи рівняння. Задачі, розв’язані арифметичним способом, будуть оцінені в 0 балів. 5) Бабуся старша від своєї доньки в 2 рази, яка в свою чергу має сина, якому 10 років. Загалом їм трьом в сумі 118 років. На скільки років бабуся старша від свого онука? 6) Знайдіть усі цілі значення а, при яких корінь рівняння 2ax = – 20 є цілим числом.

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденко Яна.

Ответ:

Нехай вік матері = х. Тоді:

2х + х + 10 = 118

3х = 108

х = 36

Вік бабусі = 36*2 = 72 роки

72 - 10 = 62 роки                      

Пошаговое объяснение:

2ax = – 20

2ax = – 20

х=-20/2a=-10/a

f={-10;-5;-2;-1;1;2;5;10}