Турист планував щодня проходити 15 км. Проте він проходив на 2 км більше і вже за 2 дні до кінця

маршруту йому залишалось 6 км. На скільки днів була запланована подорож?

Ответы на вопрос

Отвечает Император-Райский Алексей.

Ответ:приблезительно 2,7 дня

Пошаговое объяснение:плантровал проходить 15,проходили 17

17*2+6=40

40/2=2(6) округляем к 2,7