Обчисли значення виразу a*23-a, якщо a=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Ответ:

2*23-2=44

Пошаговое объяснение:

якщо а=2, тоді а*23-а= 2*23-2=44

Удачі!