Обчисли Середня швидкість автомобіля, який 3 год їхав зі швидкістю 90 км/год та 2 год зі швидкістю

100 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрулин Родион.

Ответ:

94 км/ч - Середня швидкість автомобіля

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 90 = 270 км

2) 2 * 100 = 200 км

3) 270 + 200 = 470 км

4) 470 / (3 + 2) = 94 км/ч

Отвечает Савчук Дмитро.

Пошаговое объяснение:

Вот тебе ответ........