5. Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За перший мiсяць відремонтували 36% дороги, за

другий -34% , а за третій - решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій місяць? БЫСТРО!!!! ДАЮ 100БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Даниил.

Відповідь:

42км

Покрокове пояснення:

36+34=70% зробили за два місяця

100-70=30% зробили за 3 місяць

140÷100=1,4 км становить 1%

1,4×30=42км зробили 3 місяця