ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАЮ 80 БАЛЛОВ в одному ящику було в 6 разів більше апельсинів,ніж у

другому.Після того,як з першого ящика взяли 20 апельсинів,в другий поклали 25, апельсинів у ящику стало порівну. Скільки апельсинів було у кожному ящику спочатку??? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАЮ 80 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Лимонов Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 6х апельсинов было сначала

2 ящик = х апельсинов было сначала

6х - 20 = х + 25

6х - х = 25 + 20

5х = 45

х = 45 : 5

х = 9

1 ящик = (6х) = 6 * 9 = 54 апельсина было сначала

2 ящик = (х) = 9 апельсинов было сначала

Проверка:

54 - 20 = 9 + 25

34 = 34

Отвечает Назарова Альвина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику - х апельсинів, тоді у першому ящику - 6х апельсинів. Після того,як з першого ящика взяли 20 апельсинів в ньому стало 6х - 20 апельсинів, а в другий поклали 25 апельсинів в ньому стало х + 25 апельсинів Складемо рівняння:

6х - 20 = х + 25

6х - х = 25 + 20

5х = 45

х = 45 : 5

х = 9 апельсинів у другому ящику було спочатку

6х = 6 * 9 = 54 апельсина у першому ящику було спочатку