1) Знайдіть середнє арифметичне чисел 43,8; 45,4; 44; 46,7. 2) У череді було 200 тварин, з них

43% становили вівці. Скількиовець було в череді?3) У розчині міститься 140г солі. Чому дорівнює маса розчину,якщо вміст солі в ньому становить 35%?4) Велосипедист їхав 2год зі швидкістю 12,6 км/год і 4год зішвидкістю 13,5 км/год. Знайдіть середню швидкість велосипедистана всьому шляху.5) Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За першиймісяць відремонтували 36% дороги, за другий – 34%, а за третій –решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій місяць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

1) Знайдіть середнє арифметичне чисел 43,8; 45,4; 44; 46,7.

2) У череді було 200 тварин, з них 43% становили вівці. Скільки

овець було в череді?

3) У розчині міститься 140г солі. Чому дорівнює маса розчину,

якщо вміст солі в ньому становить 35%?

4) Велосипедист їхав 2год зі швидкістю 12,6 км/год і 4год зі

швидкістю 13,5 км/год. Знайдіть середню швидкість велосипедиста

на всьому шляху.

5) Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За перший

місяць відремонтували 36% дороги, за другий – 34%, а за третій –

решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій місяць?​

1) Найдите среднее арифметическое чисел 43,8; 45,4; 44; 46,7.

(43,8 + 45,4 + 44 + 46,7) : 4 = 179,9 : 4 = 44,975;

2) В стаде было 200 животных, из них 43% составляли овцы. сколько овец было в стаде?

200 : 100 * 43 = 86 (овец);

3) В растворе содержится 140 г соли. Чему равна масса раствора,

если содержание соли в нем составляет 35%?

(140 * 100) : 35 = 400 (гр).

4) Велосипедист ехал 2 часа со скоростью 12,6 км/ч и 4 часа со

скоростью 13,5 км/ч. Найдите среднюю скорость велосипедиста

по всему пути.

((12,6 * 2) + 13,5 * 4)) : 6 = (25,2 + 54) : 6 = 79,2 : 6 = 13,2 (км/час).

5) Требовалось отремонтировать 140 км дороги. За первый

месяц отремонтировали 36% дороги, за второй – 34%, а за третий –

остальное. Сколько километров дороги отремонтировали за третий месяц?

1) 140 * 0,36 = 50,4 (км) - в первый месяц:

2) 140 * 0,34 = 47,6 (км) - во второй месяц;

3) 140 - (50,4 + 47,6) = 140 - 98 = 42 (км) - в третий месяц;

Или:

1) 100% - (36% + 34%) = 100% - 70% = 30% - в третий месяц в %;

2) 140 * 0,3 = 42 (км) - в третий месяц в км.