У перших двох каністрах 80л бензину, у другій і третій - 50л. Всього у трьох каністрах 110л.

Скільки літрів бензину міститься в кожній каністрі окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

1)110-80=30(л.) - бензину в третій каністрі

2)50-30=20(л.) - бензину в 2 каністрі

3)80-20=60(л.) - бензину в 1 каністрі

Відповідь: 1 каністра - 60 л. , 2 каністра- 20л. , 3 каністра - 30 л.