в одній канистре було бензину вдвічі більше ніж у другій якщо перелити з першої каністри утдругу 25

л бензину то в кожній каністрі буде порівну скільки літрів бензину було спочатку в кожній каністрі

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлєв Олексій.
Пусть х л бензина было во второй канистре, тогда в первой было 2х л бензина. Уравнение: 2х - 25 = х + 25
                                    2х - х = 25 + 25
                                    х = 50 л бензина было во второй канистре
                                    2 * 50 = 100 л бензина было в первой канистре
Ответ: 100 л в первой и 50 л во второй.

Проверка:
100 - 25 = 50 + 25
75 = 75 - стало поровну