Розвяжіть задачі: 1)У першій бочці було вдвічі більше бензину, ніж у другій.Коли з першої бочки

відлили 50 літрів бензину , а до другої додали 70 літрів, то в обох бочках стало бензину порівну,скільки літрів бензину було в кожній бочці спочатку?2)Катер подолав певну відстань за течією річки за 1,6 год, а на зворотній шлях витратив 2,4год.Знайдіть швидкість течії річки, якщо власна швидкість катера 12,5км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) x+70=2x-50

x=120

отже в 1 бочці було 240 л а в 2 бочці 120

2)робимо рівняння:

1.6(12.5+x)=2.4(12.5-X)

20+1.6X=30-2.4X

4X=10

x=5/2