у першій бочці було у двічі більше бензину, ніж у другій. коли з першої бочки відлили 50л бензину,

а до другої бочки додали 70л, то в обох бочках бензину стало порівну. скільки літрів бензину було в кожній бочці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ельников Ринат.

Ответ:

120 л   240 л

Пошаговое объяснение:

Нехай в першій бочці було 2х літрів бензину, тоді в другій х л бензину.

Маємо рівняння

2х-50=х+70

х=120

В другій бочці було 120 л, в першій 120*2=240 л.