У першій бочці води було утричі бфльше, ніж у другій. Якщо з першої бочки відлити 11 л води, а з

другої -7 л, то в першій бочці води стане в 5 разів більше, ніж у другій. Скільки літрів води було в кожній бочці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Настя.

Ответ:

36 и 12л

Пошаговое объяснение:

Х - во второй бочке, тогда в первой 3х

Вылили из первой 3х-11 и из второй х-7, стало так 3х-11=5(х-7)

3х-11=5х-35

2х=24

Х=12 и в первой было 3*12=36