СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Коли з першої бочки відлили 11 л води, а з другої - 7 л води, то в першій бочці

води стало у 5 разів більше, ніж у другій. Скільки літрів води було у першій бочці спочатку? розв'язання починається з нехай, потім саме рівняння,в кінці отже

Ответы на вопрос

Отвечает Базарнов Илья.
Нехай х - кількість води в першій бочці спочатку (у літрах).
Тоді в другій бочці було (11 + 7) = 18 л води спочатку.
Після відливання води у першій бочці залишилося (х - 11) л води.
Після відливання води у другій бочці залишилося (18 - 7) = 11 л води.
За умовою задачі, після відливання води в першій бочці води стало у 5 разів більше, ніж у другій бочці, тобто:

(х - 11) = 5 * 11

Розв'язуючи це рівняння, отримаємо:

х - 11 = 55

х = 66

Отже, у першій бочці спочатку було 66 л води.