А) у першому залі кінотеатру у 2 рази більше глядачів, ніж у дру- гому. Якщо з першого залу

вийдуть 37 осіб, а в другий зайдуть 50, то глядачів в обох залах стане порівну. Скільки глядачів у кожному залі? б) У першій бочці в 3 рази більше бензину, ніж у другій. Якщо з першої бочки відлити 78 л бензину, а в другу долити 42 л, то бен- Зину в цих бочках стане порівну. Скільки бензину в кожній бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Моргенштерн Лиза.

Ответ:

Пусть х - количество глядачів в другому

2х - у першому залі

Уравнение:

2х - 37 = х + 50

2х - х = 50 + 37

х= 87 -глядачів в другому залі.

2х = 2 • 87 = 174 -глядачів першому залі

Ответ: 174 глядачів..; 87 глядачів.

Перевірка:

1) 174 - 37 = 137 глядачів станє в першому залі;

2) 87 + 50 = 137 глядачів станє в другому залі.

3) 137 гл.= 137 гл.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ильина Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1 зал = 2х зрителей

2 зал = х зрителей

2х - 37 = х + 50

2х - х = 50 + 37

х = 87

1 зал = (2х) = 2 * 87 = 174 зрителя

2 зал = (х) = 87 зрителей

174 - 37 = 87 + 50

2.

1 бочка = 3х литров

2 бочка = х литров

3х - 78 = х + 42

3х - х = 42 + 78

2х = 120

х = 120 : 2

х = 60

1 бочка = (3х) = 3 * 60 = 180 литров

2 бочка = (х) = 60 литров

180 - 78 = 60 + 42