У великому залі кінотеатру глядачів у 2 рази більше, ніж у малому. Якщо з великого залу вийдуть 37

глядачів, а в малий зайдуть 50,то глядачів в обох залах буде порівну. Скільки глядачів у кожному залі? _можно ответ по яснее ( ͡°❥ ͡°)

Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыкова Александра.

Відповідь:

Нехай х -кількість глядачів малому залі,

2х - кількість глядачів у великому залі.

Рівняння:

2х - 37 = х + 50

2х - х = 50 + 37

х= 87 глядачів в малому залі.

2х = 2 • 87 = 174 глядачів у великому залі

Відповідь: 174 зр.; 87 з

Покрокове пояснення:

Перевірка.

1) 174 - 37 = 137 глядачів стане у великому залі

2) 87 + 50 = 137 глядачів стане у малому залі

3) 137 зр. = 137 зр.

Отвечает Щедриков Виктор.

Ответ:

137

Пошаговое объяснение:

великий зал- 2x-37

малий зал - x+50

2x-37=x+50

x=87