У двох бочках було порівну води .Коли з першої бочки взяли 54 л, а з другої 6 л, то в першій бочці

залишилось в 4 рази менше води, ніж у другій. Скільки літрів води було спочатку в кожній бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Галустян Элина.
Залишилось у першій бочці х
залишилось у другій бочці 4х
було у першій х+54
було у другій 4х-6
складемо рівняння
4х-6=х+54
4х-х=54+6
3х=60
х=60:3
х=20 л залишилось у першій
20*4=80 л залишилось у другій
20+54=74 було у першій
80-6=74 було у другій
=========================
Отвечает Асылбеков Нурадил.
4х-6=х+54
4х-х=54+6
3х=60
х=60:3
х=20 л залишилось у першій
20*4=80 л залишилось у другій
20+54=74 було у першій
80-6=74 було у другій