У трьох каністрах разом було 32л бензину.У другій каністрі бензину було на 2л більше,ніж у першій,а

у третій-у тричі більше,ніж у першій.Скільки літрів бензину було у першій каністрі

Ответы на вопрос

Отвечает Малышев Влад.

| - х

|| - х+2

||| - 3х

х+х+2+3х=32

5х=32-2

5х=30

х=30÷5

х=6

В першій каністрі було 6 л бензину