У трьох каністрах разом було 32л бензину.У другій каністрі бензину було на 2л більше,ніж у першій,а

у третій-у тричі більше,ніж у першій.Скільки літрів бензину було у першій каністрі Потрібно розв'язати через нехай.

Ответы на вопрос

Отвечает Загаева Даша.

Відповідь:

У першій каністрі 6 л, у другій - 8л, а у третій - 18л

Покрокове пояснення:

Нехай у першій каністрі х л, тоді у другій - х+2 л, а у третій - 3х.

Всього 32 л.

Складаємо рівняння:

х+х+2+3х=32

5х=30

х=6

Отже, у першій каністрі 6 л, у другій - 6+2=8л, а у третій - 3*6=18л