. У трьох цистернах зберігається бензин. У першій цистерні міститься 5/12 усього бензину, а у

другій 3/8. Яка частина всього бензину міститься у третій цистерні? Скільки всього бензину у трьох цистернах, якщо у дру-гій цистерні його є 18 т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5/12 + 3/8 = 10/24 + 9/24 = 19/24 - в 1 и 2 цистерне

2) 1 - 19/24 = 24/24 - 19/24 = 5/24 - содержится в 3 цистерне

3) 18 : 3/8 = 18 * 8/3 = 6*8/1 = 48/1 = 48 (т) - всего бензина в 3 цистернах