Знайди значення виразу c - c : 14, якщо c = 5348, c = 14000 Якщо c = 5348, то c - c : 14 =Якщо c

= 14000, то c - c : 14 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Столярова Дарья.

Ответ:

4966 и 13 000

Пошаговое объяснение:

Если с = 5348, то с-с:14 = 5348 - 5348 : 14 = 5348 - 382 = 4966

Если с = 14 000, то с-с:14= 14 000 - 14 000 : 14 = 14 000 - 1000 = 13 000