СРОЧНО!!! помогите, буду благословить)) 100 баллов Варіант 2 №1 Дії яких сил на пліт 5.

компенсуються, коли пліт пливе по річці? №2 Треть бігової доріжки спортсмен біг зі швидкістю 27 км/год, а решту з швидкістю 14 км/год. Яка середня швидкість? №3 Тіло кинули вертикально вгору з швидкістю 30 м/с. Через скільки секунд тіло буде на висоті 25 м? 4. Потяг, що відходить від станції, проходить за четверту секунду 20 м, рухаючись рівноприскорено. Визначте його переміщення за шосту секунду? №5 Під дією сили 2 кН швидкість руху вантажівки масою 4 т зросла від 54 км/год до 90 км/год. Визначте час і шлях розгону вантажівки? №6 Чому дорівнює прискорення вільного падіння на висоті 4 земних радіусів над поверхнею Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Рихло Настя.

Ответ:

1.Вага плота і вантажу на ньому компенсується Архімедовою силою виштовхування плота.

2.

27 + 14= 41 км / год

41÷2=20,5 км/год-середня швидкість

Відповідь: 20.5 км / x

3

Щоб знайти тривалість підйому кинутого тіла до необхідної висоти, скористаємося формулою: h = S = Vн * t - g * t2 / постійні і змінні: h — необхідна висота підйому (h = 25 м); Vн — швидкість вертикального кидка (Vн = 30 м/с); g — прискорення вільного падіння (g ≈ 10 м/с2).

Перетворимо формулу в квадратне рівняння: 25 = 30 * t - 10 * t2 / 2.

5t2 - 30t + 25 = 0.

t2 - 6t + 5 = 0.

Час руху обчислимо теоремі Вієта: t1 = 1 с (тіло пройде 25 м при підйомі); t2 = 5 с (тіло пройде 25 м при падінні).

Відповідь: тіло буде на висоті 25 м через 1 с.

4

Поїзд проходить за 1/4c 20м, значить за секунду 20*4=80м, значить за 1 / 6с - 1/6*80=13.(3) м

5

2кН=2000Н

4т=4000кг

a=F / m=2000Н / 4000кг=0,5 м / с

54км / год=0,015 м / с

90км/ч=0,025 м/с

t=(V2-V1) / a=(0,025-0,015 м / с)/0,5 м / с=0,02 с

Відповідь: 0,02 c

6

0.38 Н / кг

Прискорення вільного падіння стає менше, коли збільшується відстань між центром планети і тілом

1.Вес плота и груза на нем компенсируется Архимедовой силой выталкивания плота.

2.

27+14= 41 км/ч

41÷2=20,5 км/ч-средняя скорость

Ответ:20.5км/x

3

Чтобы найти продолжительность подъема брошенного тела до необходимой высоты, воспользуемся формулой: h = S = Vн * t - g * t2 / Постоянные и переменные: h — необходимая высота подъема (h = 25 м); Vн — скорость вертикального броска (Vн = 30 м/с); g — ускорение свободного падения (g ≈ 10 м/с2).

Преобразуем формулу в квадратное уравнение: 25 = 30 * t - 10 * t2 / 2.

5t2 - 30t + 25 = 0.

t2 - 6t + 5 = 0.

Время движения вычислим теореме Виета: t1 = 1 с (тело пройдет 25 м при подъеме); t2 = 5 с (тело пройдет 25 м при падении).

Ответ: Тело будет на высоте 25 м через 1 с.

4

Поезд проходит за 1/4c 20м, значит за секунду 20*4=80м, значит за 1/6с - 1/6*80=13.(3)м

5

2кН=2000Н

4т=4000кг

a=F/m=2000Н/4000кг=0,5м/с

54км/ч=0,015м/с

90км/ч=0,025м/с

t=(V2-V1)/a=(0,025-0,015м/с) /0,5м/с=0,02с

Ответ:0,02c

6

0.38 Н/кг

Ускорение свободного падения становится меньше, когда увеличивается расстояние между центром планеты и телом

Объяснение: