Знайди значення кожного виразу зі змінами 31408:а+17556:с,якщо а=52с=57


Ответы на вопрос

Отвечает Муравьев Данил.

Ответ:

31408:a+17556:c=31408:52+17556:57=912

1)31408:52=604

2)17556:57=308

3)604+308=912

Пошаговое объяснение:

надеюсь помогла :)