ДАЮ 55 БАЛІВ!!! Під час реконструкції родинного будинку довелося засклити 4 вікна.Два були

квадратними з довжиною сторони 1.2 м і два прямокутними з розмірами 100 х 120 см.Скільки загалом платять за скління ,якщо 1 м2 скла коштує 200 крон ,а за роботу на всіх 4 вікнах заплатили 1330 крон?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площа двох квадратних вікон

S1 = a² = 1,2² * 2 = 2,88 м²,

площа двох прямокутних вікон

S2 = 1,2* 1 * 2 = 2,4м²

Площа чотирьох вікон

S= S1 + S2 = 2,88 + 2,4 = 5,28м².

Складемо пропорцію:

1м² - 200 крон

5,28м² - х крон

х = 5,28 * 200 = 1056 крон коштує скло

1056 + 1330 = 2386 крон загалом платять за скління