Розв’яжіть задачу. Один скляр за день може засклити 4 великих вікна, другий – 5 таких вікон.

Скільки днів вони мають працювати разом, щоб засклити 45 вікон? Пожалуйста решите задачу. ДАЮ 10 балов,

Ответы на вопрос

Отвечает Собкалова Марина.

Ответ:

1)4+5=9(в.) Всього за день

2)45:9=5(дн.)

Відповідь: за 5 днів вони можуть засклити 45 вікон.

Думаю что помогла :)