Мотоцикліст 2 год рухався зі швидкістю 72 км/год а коли засутеніло, зменшив швидкість на чверть,

проїхав ще годину і дістався дому. Скільки кілометрів проїхав мотоцикліст весь час руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Якунина Настя.

Відповідь:
1) 2 × 72 = 144 (км) - проїхав мотоцикліст за 2 години.
2) 72 : 4 = 18 (км/год) - їхав мотоцикліст коли засутеніло.
3) 18 × 1 = 18 (км) - проїхав мотоцикліст коли засутеніло.
4) 144 + 18 = 162 (км) - проїхав мотоцикліст всього.
Відповідь: 162 км