Автомобіль проїхав 3 год з швидкістю 74,1 км/год і 2 год з швидкістю 67,8 км/год. Скільки

кілометрів всього проїхав автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Пошаговое объяснение:

(3×74,1)+(2×67,8)=222,3+135,6=357,9(км)

Відповідь: 357,9 км.