3 міста в село, відстань між якими 24 км, одночасно вийшов пішохід і виїхав велосипедист. Швидкість

велосипедиста на 8 км/год. більша за швидкість пішохода. Тому велосипедист приїхав у село на 4 год. швидше ніж туди дійшов пішохід. Якою (у км/год.) була швидкість пішохода? з поясненням ​

Ответы на вопрос

Отвечает Angil Jefry.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

x - скорость пешехода, км/ч.

(x+8) - скорость велосипедиста, км/ч.

24/x - количество времени, затраченное пешеходом на путь, ч.

24/(x+8) - количество времени, затраченное велосипедистом на путь, ч.

24/x -24/(x+8)=4                                       |4

6(x+8-x)=x(x+8)

x²+8x-48=0; D=64+192=256

x₁=(-8-16)/2=-24/2=-12 - ответ не подходит.

x₂=(-8+16)/2=8/2=4 км/ч - скорость пешехода.