СРОЧНО"!!!! ОНЛАЙН КР!!!!! ПЖ БЕЗ ОБДУРЮВАННЯ І БЕЗ "ХЗ Я НЕ ЗНАЮ"!!!!!!! З пункту А в пункт Б

виїхав велосипедист.Через 2 години назустріч йому вийшов пішохід.Відстань між пунктами дорівнює 72 км. Відомо,що швидкість велосипедиста на 8 км/год більша за швидкість пішохода. Знайти швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі велосипедист був у дорозі 5 год. РОЗВ'ЯЗАТИ СИСТЕМОЮ ЛІНІЙНИХ РІВНЯНЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедиста, км/ч.

y - расстояние, которое проехал велосипедист до встречи с пешеходом, км.

Система уравнений:

5x=y

(5-2)(x-8)=72-y; 3x-24=72-y; 72-3x+24=y; 96-3x=y

96-3x-5x=y-y

96-8x=0

8x=96

x=96/8=12 км/ч - скорость велосипедиста.

12-8=4 км/ч - скорость пешехода.