Із пункту А і В одночасно вниз по річці вийшли два човни. Швидкість човна, який вийшов із пункту А,

дорівнює 8,5 км/год., а човна, який вийшов із пункту В 7,9 км/год. Через 1,8 години човен, який вийшов із пункту А наздогнав човен, який вийшов із В. Яка відстань між пунтками А і В?

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Ответ:

8,5 *1,8-7,9*1,8=  15,3- 14,22 =1,0,8 км

Пошаговое объяснение: