З міста в сусідне село виїхав велосипедист. Через 2 год йому назустріч із села вийшов пішохід.

Відстань від села до міста дорівнює 67 км. Відомо, що швидкість велосипе- диста на 7 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкості велосипедиста і пішохода, якщо до моменту зустрічі пішохід був у дорозі 3 год. Помогите срочно пожалуйста!!!! дам 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сибагатуллина Кристина.

Пошаговое объяснение:

Скорость пешехода = х км/ч

Скорость велосипедиста = х + 7 км/ч

Прошел пешеход = 3 * х = 3х км

Проехал велосипедист = 5 * (х + 7) = 5х + 35

2 часа уже проехал велосипедист, до того как вышел пешеход, и ещё 3 часа после того как уже вышел пешеход. В итоге: 2 + 3 = 5 часов

3х + 5х + 35 = 67

8х = 67 - 35

8х = 32

х = 32 : 8

х = 4

Скорость пешехода = (х) = 4 км/ч

Скорость велосипедиста = (х + 7) = 4 + 7 = 11 км/ч