зміста в сусіднє село вирушив пішохід через дві години із селп назустріч виїхали велосипедист

відомо що швидкість велосипедиста на 9 км за год більша за швидкість пішохода знайти швидкість пішохода за швидкість велосипедиста якщо до моменту зустрічі пішохід був у дорозі 5 годин а відстань між містом та селом 59 км ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Виктория.

Город -------------------------------- 59 км --------------------------- Село

-----> х км/ч                                                         (х + 9) км/ч <-----

t - 5 ч                                                                   t = 5 - 2 = 3 ч

Пусть х км/ч - скорость пешехода, тогда (х + 9) км/ч - скорость велосипедиста. Уравнение:

х · 5 + (х + 9) · 3 = 59

5х + 3х + 27 = 59

8х = 59 - 27

8х = 32

х = 32 : 8

х = 4 (км/ч) - скорость пешехода

4 + 9 = 13 (км/ч) - скорость велосипедиста

Вiдповiдь: 4 км/год i 13 км/год.