Відстань між двома містами велосипедист долає за 2 години, а пішохід за 6годин. Уважайте, що

швидкості велосипедиста і пішохода е сталими протягом усього шляху.Пішохід і велосипедист одночасно вирушили назустріч один одному з цих двох міст.Через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо швидкість велосипедистана 12 км/год більше ніж швидкість пішохода ?(Відповідь надайте у годинах у вигляді числа – приклад 1, 2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

через 1,5 часа они встретятся

Пошаговое объяснение:

пусть скорость пешехода х км/час, тогда скорость велосипедиста = х+12 км/ч. Так как расстояние одинаковое, получаем

6х=2(х+12)

6х=2х+24

4х=24

х=24:4=6 км/час - скорость пешехода

6+12=18 км/час - скорость  велосипедиста

6*6=36 км - расстояние между городами

18+6=24 км/час - общая скорость

36:24=1,5 часа