Турист 4 год йшов пішки з швидкістю 5 км/год, а потім 6 год їхав поїздом з швидкістю 90 км/ год.

Яка середня швидкість туриста на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цокало Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 * 5 = 20 км пройшов пішки

6 * 90 = 540 км проїхав поїздом

4 + 6 = 10 годин час, витрачений на весь шлях

540 + 20 = 560 км весь шлях

560 : 10 = 56 км/год середня швидкість туриста на всьому шляху