Турист 4 год їхав на велосипеді, i3 год йшов пішки, причому пішки він йшов на 5 км/год повільніше,

ніж їхав на велосипеді. З якою швидкістю йшов турист, якщо всього він подолав 55 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Володченкова Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість туриста- х км/год , то за 3 години він пройшов - 3х км,а на велосипеді проїхав 4*(х+5) км Складемо рівняння:

4*(х+5) + 3х=55

4х+20 +3х= 55

7х+20= 55

7х= 55-20

7х=35

х= 35 : 7

х = 5 км/год швидкість туриста