Турист 2 години їхав на машині зі Швидкістю 85 км/год, 3години їхав на потязі зі швидкістю 60

км/год і 5годин йшов пішки зі швидкістю 5 км/год. з якою середньою швидкістю рухався турист, Допоможіть знайти відповідь завтра контрольна

Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.

Ответ:

37,5 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 2•85+3•60+5•5 = 375 (км)

2) 2+3+5= 10 (год)

3) 375/10= 37,5 км/год