подорожуючи маша і ведмідь 5 годин їхали на велосипеді і 3 години йшли пішки причому пішки вони

йшли на 5 км/год повільніше ніж їхали на велосипеді з якою швидкістью йшли герої мультфільму якщо всього вони подолали 81км, Даю 25 баллів срочно только дії і відповід

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

Нехай Х км/год - швидкість, коли йшли пішки, тоду (х+5) км/год - швидкість, коли їхали на велосипеді. За 5 годин проїхали - 5(х+5) км та за 3 години пішки - 3х км. Оскільки весь шлях 81 км, то склалемо та розвяжемо рівняння:

5(х+5) + 3х = 81

5х+25+3х=81

8х=81-25

8х=56

х=56:8

х=7

Отже, швидкість з якою шли герої мультфільму - 7 км.

Відповідь: 7км