Знайдіть сторону трикутника, якщо його площа дорівнює 56 см2, а висота, проведена до цієї сторони -

8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Макс.

Відповідь:

14см

Розв'язання:

S=½*a*h;

a=2*S/h=2*56/8=14см