Розв'яжіть задачу СРОЧНО!!! Турист 3 год їхав на велосипеді і 2 год йшов пішки , причому пішки

він йшов на 6 км/год повільніше, ніж їхав на велосипеді. З якою швидкістю йшов турист, якщо всього він подолав 38 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Ангелина.
Х - швидкість туриста на велосипеді
х-6 - швідкість туриста пішки
3х+2*(х-6)=38
3х+2х-12=38
5х=38+12
х=50/5
х=10 км/год. - швидкість туриста на велосипеді
10-6=4 км/год - швидкість туриста пішки