Турист 2 год ішов пішки і 3 год їхав на велосипеді.Усьго турист подолав 56 км. Знайдіть, з якою

швидкістю турист їхав на велосипеді, якщо вона на 12 км/год більша за швидкість, з якої він ішов пішки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лыдина Александра.

Пошаговое объяснение:

Пускай Х - скорость пешком, тогда:

2х + 3(х + 12) = 56

2х + 3х + 36 = 56

5х = 56 - 36

5х = 20

х = 20/5

х = 4 - скорость пешком

Скорость на велосипеде на 12 км/год больше, тогда скорость на велосипеде равна:

х + 12 = 4 + 12 = 16