Турист ішов 2 год, пішки і 4 год, їхав велосипедом.Усього вінподолав 64 км, з якою швидкістютурист

ішов пішки, якщо він їхав велосипелом на 7 км/год швидше, ніж ішов?

Ответы на вопрос

Отвечает Чарушин Стёпа.
Х км/год - швидкість туриста, коли ішов пішки
х+7 (км/год) - швидкість туриста, коли їхав велосипедом. 
2х км - подолав пішки.
4(х+7) км - подолав на веловипеді
2х+4(х+7)=64 (км) - подолав усього. Тоді

2х+4х+28=64
6х+28=64
6х=64-28
6х=36
х=36/6
х=6 км/год - швидкість туриста, коли ішов пішки.

6+7=13 км/год - швидкість туриста, коли їхав на велосипеді.
6*2+13*4=12+52=64 (км) - турист подолав усього.
Відповідь: 6 км/год.