Набираючи номер телефону, абонент забув одну цифру і набрав її навмання Проте він пам'ятає, що ця

цифра парна. Знайдіть імовірність того, що набрана цифра правильна. A 0,1 Б 0,2 B 0,4 Г 0,5 Д 0,6

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Normatov Yahyo.

Ответ:

Г)0,5

Пошаговое объяснение:

Р=m/n;m=5;n=10.

5/10=0,5 (5 парних з 10-ти)