Набираючи номер телефону, абонент забув останню цифру і набрав її навмання. Знайдіть імовірність

того, що номер набрано правильно. Розв'яжіть задачу для випадку, якщо остання цифра номеру: а) парна; б) не більша ніж 6

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.
Імовірність що номер набраний правильно 1/10= 0,1 (правильний тільки один номер з 10-ти)
а) 5/10=0,5 (5 парних з 10-ти)
б) 7/10=0,7 (7 номерів не більші ніж 6 з 10-ти)