Знайди середнє арифметичне чисел 12,53; 17,48; 16,37; 19,77 та округли його до: 1) одиниць; 2)

десятих; 3) сотих. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Голобородько Вова.

Ответ:

1) 17

2) 16,5

3) 16,54  

Пошаговое объяснение:

(12,53+17,48+16,37+19,77)/4 = 66,15/4=16,537