10. Квиток у парк атракціонів для дорослого коштує 200 грн. Ціна квитка для школяра становить 55 %

ціни квитка для дорослого, а ціна квитка для дитини дошкільного віку 30 % ціни квитка для дорослого. Сім'я, що складається з батька з матір'ю, двох школярів і двох дошколят, ви рішила відвідати парк атракціонів. Скільки гривень вони заплатять за квитки?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

740 грн

Пошаговое объяснение:

Квиток для дорослого  100% -200 грн

Ціна квитка для школяра становить 55 % ціни квитка для дорослого

200*55 / 100 = 110 грн

Ціна квитка для дитини дошкільного віку 30 % ціни квитка для дорослого

200*30 /100 = 60 грн

Скільки гривень сім'я заплатить за квитки

2 дорослых 2*200 грн = 400 грн

2 школяра 2*110=220 грн

2 дошкільнят 2*60 грн = 120 грн

Всього 400+220+120 = 740 грн

Отвечает Лыдин Дмитрий.

Ответ:

740 гривень вони заплатять за квитки.

Пошаговое объяснение:

Для дорослого - 200 грн (100% вартості квитка, 2 грн = 1% вартості);

55% = 2*55 = 110 грн - ціна квитка для школяра;

30% = 2*30 = 60 грн - ціна квитка для дитини дошкільного віку;

У сім'ї 2 дорослих, два школяра та дві дитини дошкільного віку (з умови), тоді:

2*200 + 2*110 + 2*60 = 400 + 220 + 120 = 740 грн