Станції Дніпро становить 25 грн. Школярам надається знижка в розмірі 0,5 від вартості квитка.

Скільки гривень коштуватиме проїзд для трьох дітей та бабусі, що їхали разом? Підказка :)) Спочатку дізнайся вартість дитячого квитка, потім- вартість трьох дитячих квитків, а потім- скільки заплатять за всі 4 квитки ( тобто до трьох дитячих додай вартість дорослого квитка для бабусі)

Ответы на вопрос

Отвечает Агапова Варвара.

Відповідь:

62.5 грн

Покрокове пояснення:

25*0,5=12.5 (ціна одного дитячого квитка)

12.5*3= 37,5(ціна трьох дит. Квитків)

37,5+25=62.5