5. Розв'яжи задачу. До Миколаївського зоопарку завітала екскурсійна група з 10 дітей.

Вонизаплатили за квитки 500 грн. Яка вартість екскурсії для 4 дорослих, якщо цінадорослого квитка на 30 гривень вища?Ціна 1 квиткаКількістьквитківВартістьДитячийКвиткиДорослий​

Ответы на вопрос

Отвечает Баляев Саша.

                Цена 1-го билета     Количество билетов    Стоимость

Детский              ?                               10 шт.                       500 грн.

Взрослый      ? на 30 грн. >               4 шт.                              ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 500 : 10 = 50 (грн.) - цена детского билета;

2) 50 + 30 = 80 (грн.) - цена взрослого билета;

3) 80 · 4 = 320 (грн.) - стоимость экскурсии для 4 взролых.

Выражение: (500 : 10 + 30) · 4 = 320.

Відповідь: 320 грн. - вартість екскурсії для 4 дорослих.