Помогите решить задачу. Діти вирушили до парку розваг.Вони купили 12 квитків на колесо огляду та

9 квитків на вежу вільного падіння за однаковою ціною. Усього за квитки заплатили 2100 грн.Яка ціна квитка? Скільки гривень заплатили окремо за квитки на колесо огляду та за квитки на вежу вільного падіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Матяш Ариша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = цена 1 билета

Колесо обозрения = 12х грн

Башня = 9х грн

Всего = 2100 грн

12х + 9х = 2100

21х = 2100

х = 2100 : 21

х = 100

Цена 1 билета = (х) = 100 грн

Колесо обозрения = (12х) = 12 * 100 = 1200 грн

Башня = (9х) = 9 * 100 = 900 грн

1200 + 900 = 2100