Розв*яжіть задачу будь ласка Учні пед училища купили 270 квитків у кіно і театр.Чмсло квитків у

театр становило 10/17 числа квитків у кіно. Ціна квитків у кіно була в 2* 1/2 рази дешевша від ціни квитка в театр. відомо що ціна квитка в театр на 3/5 грн дорожча, ніж цін квитка в кіно. Скільки коштують усі квитки в кінр і театр разом? Буду дуже вдячний?

Ответы на вопрос

Отвечает Готман Влада.
10+17=27 частей
270/27=10 билетов 1 часть
10*10=100 билетов в театр
17*10=170 билетов в кино
x/y=2.5
x-y=3/5=0.6
y=x-0.6
x/(x-0.6)=2.5
x-0.6=x/2.5
x-0.6=0.4x
x-0.4x=0.6
0.6x=0.6
x=0.6/0.6
x=1
y=1-0.6=0.4
100*1=100 грн
170*0,4=68 грн
100+68=168 грн