Площа поля становить 735 га. 0,4 усієї площі поля засіяли пшеницею а решту -кукурудзою. Скільки

гектарів поля засіяли кукурудзою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

Ответ:

700 : 100 * 10 = 700 * 0,1 = 70 (га) - засеяно пшеницей

700 : 100 * 20 = 700 * 0,2 = 140 (га) - засеяно ячменем

70+140 = 210 (га) - засеяно пшеницей и ячменем

700 - 210 = 490 (га) - засеяно кукурузой

Пошаговое объяснение: